Sylwia Chładzińska-Kiejna

dr n. med., mgr psychologii

specjalista psycholog kliniczny, psychoterapeuta

Adiunkt Katedry Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu w Zakładzie Psychoterapii i Chorób Psychosomatycznych. Psycholog, psychoterapeuta w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Ogólnym Kliniki Psychiatrii i Specjalistycznego Państwowego Szpitala Klinicznego Nr 1 we Wrocławiu. Doktorat na Uniwersytecie Medycznym we Wrocawiu. Absolwentka kierunku psychologii Wydziału Filozoficzno-Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego. Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Naukowej Sekcji Psychoterapii nr 235.

Wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej diagnostycznej i terapeutycznej z osobami z rozpoznaniem zaburzeń i chorób psychicznych w oddziale psychiatrycznym stacjonarnym i dziennym.

Liczne szkolenia w zakresie dynamicznej terapii grupowej zaburzeń lękowych (Ośrodek Psychoterapii „Rasztów” w Warszawie), terapii Gestalt i terapii behawioralno-poznawczej (Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobowości w Warszawie), systemowej terapii rodzin i terapii zaburzeń odżywiania (Klinika Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie). Współautorka Baterii Testów do Diagnostyki i Rehabilitacji Funkcji Poznawczych w wersji komputerowej.